سوالات متداول

آیا خرید آنلاین در سایت ، کارمزدی به همراه دارد ؟

خیر ، خرید آنلاین در وبسایت ما هیچ کارمزد اضافه ای از شما نخواهد گرفت و تنها مبلغی که در پلن ها وجود دارد بدون کم و کاست قابل پرداخت است

چگونه میتوانم از اخبار تخفیفات و جشنواره های شما باخبر شوم ؟

شما میتوانید با عضویت در کانال تلگرامی ما و یا اخبار وبلاگ ما و دیگر شبکه های اجتماعی و ارتباطی ما ، از آخرین اخبار و تخفیفات ویژه بهره مند شوید

زمان تقریبی انجام سفارشات چقدر میباشد ؟

زمان تقریبی انجام تمامی سفارشات از 15 دقیقه تا 24 ساعت متغیر میباشد . مگر آنکه مشکلی در خرید و یا ثبت سفارش وجود داشته باشد که در این صورت تا اطلاع پشتیبانان ما از سفارش شما ، پروسه انجام وقت گیر شود . ولی غالبا تا 24 ساعت بعد از ثبت سفارش تمامی سفارشات انجام خواهند شد .

آیا امکان لغو سفارش ثبت شده و پرداخت شده وجود دارد ؟

خیر ، تمامی سفارشاتی که پرداخت آنلاین شده اند و ثبت شده اند امکان لغو و بازگشت وجه را ندارد

سفارش من ثبت شد اما بیش از 24 ساعت است که انجام نشده ، چه کاری باید کنم ؟

سفارشات در بازه ی زمانی 15 دقیقه تا 24 ساعت انجام میشوند . درصورتی که بیش از 24 ساعت ، سفارش شما انجام نشد با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید تا مشکل رفع گردد

آیا برای خدمات شما از جمله افزایش فالوور و ممبر و ... به پسورد اکانت من نیاز دارید ؟

خیر ، در پروسه انجام افزایش ممبر یا فالوور یا دیگر خدمات تنها ای دی یا ادرس صفحه شما نیاز است و هیچگاه از شما درخواست پسورد نمیکنیم . پس مواظب کلاهبرداران باشید .

سفارش لایک و نظردهی و یا بازدید پست ها به چه صورت است ؟

در این قبیل سفارشات ، باید پست هایی که در کانال یا صفحه ی شما موجود است را برای ما تعیین کنید که کدامیک نیازمند بسته خریداری شده ی شما هستند . پس در مراحل خرید ، فیلد های لازم را به دقت پر نمایید .

برای ثبت سفارش حتما باید داخل سایت عضو شوم ؟

خیر ، الزامی در ثبت نام کاربر در سایت نیست . اما با عضویت میتوانید ادرس صورتحساب ها و یا دیگر عناوین خرید خود را مشاهده کنید . همچنین میتوانید از بخش تیکت های پشتیبانی ، در صورت بروز مشکل ، اقدام فرمایید .

آیا امکان پرداخت وجه به دیگر روش ها مانند کارت به کارت برای ثبت سفارشات وجود دارد ؟

خیر ، تنها راه خرید از فروشگاه ما ، خرید بصورت آنلاین و پرداخت وجه از درگاه پرداخت آنلاین ما است .

پرداخت من با خطا مواجه شد ولی پول از حساب من کم شد ! چه کاری باید کنم ؟

در صورت بروز این مشکل در پرداخت ، لطفا 24 ساعت صبر کنید تا مبلغ پرداختی توسط بانک پردازش شود و به حساب شما برگشت داده شود . بعد از برگشت میتوانید دوباره خرید نمایید .