قوانین و مقررات و حریم خصوصی کاربران :

قوانین و مقررات کاری وبسایت نت سوشیال به شرح زیر می باشد و قابل ذکر است که این قوانین در آینده میتواند بند های بیشتری را شامل شود ، لذا خواهشمندیم قبل از هرگونه سفارش وخریدی ، به مطالعه ی قوانین بپردازید …

نکته : تمامی اطلاعات مربوط به کاربران و مشتریان ما ، از جمله مشخصات خصوصی و دیگر عناوین مانند آدرس کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام یا اطلاعات خرید  و … نزد کمپانی ما محفوظ بوده و این اطلاعات به هیچ وجه به اشخاص مختلف منتشر و بازگو نمیشود ، مگر دستور یا حکم قضایی رسمی ارائه شود .

بند اول : افراد زیر ۱۶ سال مجاز به استفاده از خدمات نمی باشند و بدیهیست هرگونه اطلاعات نادرست منجر به عدم خدمت رسانی به شما و توقیف اکانت شما شده و وجه و مبلغ واریزی عودت داده نمیشود .

بند دوم : هرگونه اطلاعات شامل ، شماره سفارش و شماره پیگیری و … پس از خرید یا در حین انجام فرآیند خرید به کاربر نمایش داده میشود و بر خریدار واجب است که این اطلاعات را در جای مناسب نزد خود نگه دارد تا درصورت بروز مشکل و یا تماس با پشتیبانی از آنها استفاده کند . درصورت عدم نگهداری و یا یادداشت اطلاعات پرداخت ، وبسایت ما مسئولیتی در قبال نمایش دوباره اطلاعات نخواهد داشت .

بند سوم : وبسایت ما تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است و هرگونه سفارش ها و خرید هایی که این قوانین را نقض کنند از جمله کانال ها و پیج های غیر اخلاقی یا صیغه و همسریابی و … خدمات رسانی نخواهد کرد و هیچگونه مسئولیتی در قبال عودت مبلغ واریزی جهت ارائه خدمات نخواهیم داشت .

بند چهارم : هرگونه سو استفاده از سرویس های پرداخت و خدمات و امکانات ارائه شده ممنوع بوده و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد .

بند پنجم : زمان انجام پروژه ها و خدمات ارائه شده تا نهایت ۲۴ ساعت پس از تایید مبلغ و ثبت سفارش میباشد . لذا درصورت گذشت زمان بیش از زمان تعیین شده ، مشکل را با پشتیبانان و کارشناسان ما در میان بگذارید تا پیگیری های لازم انجام گیرد .

بند ششم : مسئولیت هرگونه اطلاعات غلط و اشتباه از جمله ادرس کانال تلگرامی یا اینستاگرامی و یا ادرس ایمیل وارده جهت ارسال فاکتور خرید ، بر عهده کاربر می باشد و درصورت ثبت سفارش با اطلاعات نادرست ، وبسایت ما هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت .

بند هفتم : وبسایت ما به هیچ عنوان پسورد اکانت های شما را در جهت انجام سفارش ثبت شده و … درخواست نخواهد کرد ، لذا هرگونه سهل انگاری در نگه داری اطلاعات و ارائه آن به افراد مختلف بر عهده کاربر میباشد .

بند هشتم : هرگونه خرید انجام شده قابل بازگشت و انصراف نمیباشد ، لطفا در هنگام خرید و پرداخت ، از تصمیم خود مطمئن شوید .

بند نهم : قبل از طرح سوالات و مشکلات خود در بخش پشتیبانی ، بخش سوالات متداول را مطالعه کنید و درصورت حل نشدن مشکل و نیاز به پشتیبانی ، با ما در ارتباط باشید .